Kongres přírodní kosmetiky

6. 3. 2023 – den 1

Jana Bejčková

majitelka e-shopu Nature-Store

“ Čertík neposeda s empatickou, dobráckou povahou a neustálým úsměvem na tváři”. Tak by mě asi popsala má 1O letá dcera Barunka a manžel by dodal ještě “ Puntičkář, co musí mít vše hned, nej a první. Tvrdím, že život je příliš krátký na to, abychom pily špatné víno, plakaly nad nepovedenou emulzí a přestaly se na sebe usmívat. Dělejte, co vás baví a z čeho máte radost. Já třeba relaxuji jizdou na koni a pak pro vás vybírám ty nejkrásnější suroviny, aby jste byly krásné, zdravé a mladistvé.

Šárka Hasara

zakladatelka kosmetické značky Alma

Šárka Hasara je zakladatelkou přírodní kosmetiky Alma, tedy i podnikatelkou, i když tuto roli úplně ráda nemá a spíše se vidí jako vizionářka a tvůrčí duše značky, které doslova vdechla život.

Šárka vystudovala reklamní fotografii na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a fotografii se stále profesionálně věnuje. V neposlední řadě je také mámou dvou divokých kluků a ženou. Baví ji práce na seberozvoji a posouvání vlastních hranic, cestování a ráda o sobě říká, že je takový věčný životní dobrodruh. Miluje krásu, udržitelnost, ekologii, přírodu, jógu, vůně a spiritualitu.  

Líbí se ti kongres? Pozvi kamarádky!

Facebook

Na zhlédnutí aktuálních videí máš ještě

h
min
s