Kongres přírodní kosmetiky

7. 3. 2023 – den 2

Pavla Pavlištová

předsedkyně spolku Svět Non Toxic z.s.

Pavla je předsedkyně spolku Svět non toxic a adminka stejnojmenné FB skupiny. K problematice non toxic se dostala kvůli endometrióze, která jí byla diagnostikovaná ve 25 letech. Konvenční způsob léčby jí způsobil vážné zdravotní problémy. K přetrvávajícím potížím spojeným s endometriózou se postupně přidala narušená imunita, opakované záněty, infekce, kožní kontaktní reakce, ekzémy. Po této zkušenosti ztratila v tento způsob léčby důvěru a začala se ještě hlouběji zajímat o celostní přístup. Po dvou letech aktivního netoxického života ustoupily krom ekzému i bolesti spojené s endometriózou a dnes se považuje za zcela vyléčenou. Díky svým zkušenostem může dnes pomáhat dalším lidem a šířit osvětu v oblasti netoxického života například formou rozhovorů, jako je tento.

Kateřina Kloudová

aromaterapeutka, parfumérka a majitelka e-shopu Aroma-atelier

Kateřina je česká aromaterapeutka certifikovaná jak Aliancí mezinárodních aromaterapeutů tak Národní asociací pro holistickou aromaterapii (USA). Je absolventkou přední školy éterických olejů Aromahead Institutu u renomované aromaterapeutky Andrey Butje (USA). Parfemářskému řemeslu učila u věhlasné americké parfumérky Mandy Aftel. 

Kateřina poskytuje osobní konzultace, sdílí svou vášeň pro aromaterapii a radost z komponování parfémů na kurzech a přednáškách. S respektem k rostlinám navrhuje botanické vůně a aromaterapeutickou kosmetiku pro různé značky. Pokud vám dává aromaterapie smysl a milujete čistou krásu botanických parfémů, můžete navštívit její stránky nebo ateliér na pražském Žižkově.

Pajuša Černohousová

zakladatelka kosmetické značky Každý den je dar

Každý den je dar. Za poněkud nezvyklým názvem se skrývá kosmetika, kterou vyrábí Pajuša a Bořivoj v srdci České republiky. Pro tento projekt nejsou udržitelnost, non-toxic a zero-waste jen prázdné pojmy. Přesně pro tyto ideály tato kosmetika vznikla.

Líbí se ti kongres? Pozvi kamarádky!

Facebook

Na zhlédnutí aktuálních videí máš ještě

h
min
s