Kongres přírodní kosmetiky

8. 3. 2023 – den 3

Kristi a Liduš

majitelky e-shopu s přírodní kosmetikou Blueberry Hill

Blueberry Hill je e-shop s čistou přírodní kosmetikou. Stojí za ním dvě sestry, Kristi a Liduš. Milují přírodní kosmetiku a rozumí jejímu složení. Borůvkový kopeček je jedinečné místo, kde je o ženy s láskou a péčí postaráno a můžou si zde bez obav vybrat jakékoliv produkty, aniž by musely zdlouhavě luštit jejich složení. To už udělaly holky za ně. Těm, které ve správné péči tápou, Liduš ráda poskytne produktové poradenství na míru.

Sleva 10 % pro účastnice kongresu – kód: KONGRES10

platí do 12.3.

Katarína Hrivňáková

chemička a odborná poradkyně spolku Svět Non Toxic

Lenka: Za ozvěnu se omlouvám, ale zase tak moc nemluvím, tak by byla škoda o rozhovor přijít kvůli špatné technické kvalitě.

Od dětství vyrůstala v blízkosti přírody. Její otec choval včely a měli drobné hospodářství. S chemií se setkala poprvé na střední škole, kde studovala chemickou technologii textilu. V tomto oboru pokračovala i na STU v Bratislavě. Díky tomu získala výborný náhled do chemie polymerů, detergentů, barviv i dalších oblastí. Po studiu pracovala v oblasti vývoje a výzkumu a jako vedoucí laboratoře v oblasti životního prostředí. Během života se tak setkala s mnoha případy, kdy vzniká nadměrná chemická zátěž způsobující nejrůznější potíže a onemocnění.

V současné době je kromě práce v laboratoři také spolumajitelkou značky Alchymistky, která vyrábí přírodní kosmetiku a čistící prostředky pro domácnost. Vyvíjí nové produkty a je také členkou Slovenské kosmetologické společnosti. Prostřednictvím přednášek a podcastů vzdělává širokou veřejnost a je spoluautorkou knihy Svět non toxic. Ve stejnojmenném spolku je odbornou poradkyní. V soukromém životě je matkou dvou dospělých dětí a babičkou holčičky a chlapečka.

Pavla Rychtářová

majitelka e-shopu aromàtics s produkty pro vědeckou aromaterapii

Holka samá lahvička, hromada knih napravo i nalevo a nekonečný proud otázek, na které musí najít odpověď. To jsem já, Pavla, výstižně a jednou větou. Potkáte mě hlavně na aromàtics.cz a se mnou i tu hromadu lahviček – všechny s etiketou Terpenic. Fyzicky se většinu roku vyskytuju v Katalánsku, což mi právě dovolilo rozvinout úžasnou spolupráci s Terpenicem, ponořit se (nejen) do světa esenciálních olejů, přičichnout k vědecké aromaterapii i tvořit o kapku voňavější recepty aromatické kuchyně. Díky tomu vozím do Česka nejen produkty, ale taky informace a inspiraci. 

Sleva 8 % pro účastnice kongresu – kód: MITEFITI8

Líbí se ti kongres? Pozvi kamarádky!

Facebook

Na zhlédnutí aktuálních videí máš ještě

h
min
s