Reference

Víkendy na jachtě

lucka kaplerová

Lucie Kaplerová-Maroušková

„Pocit absolutní volnosti a svobody musí zažít každá žena.“

Zorganizovaná plavba Lipenskou přehradou na plachetnici předčila má očekávání. Nejen, že jsem se přestala bát na lodi, což byl můj dlouhodobější problém, ale ve společnosti stejně naladenych žen jsem prožila rozesmátý víkend, který mi vyčistil nejen hlavu, ale i srdce. Pocit absolutní volnosti, svobody a větru ve vlasech musí zažít každá žena, holka či ustaraná máma. Výroba přírodních kosmetických přípravků, malování hennou a noční tančení na mole už byly jenom třešničky na dortu. Děkuji a doporučuji ❤️

dorka

Dorka Steinbergerová

„Díky zprostředkování úžasného zážitku“

S Lenkou jsem se zúčastnila víkendové plavby na jachtě na Lipně. Tímto bych Lence chtěla poděkovat za zprostředkování naprosto úžasného zážitku. Celý víkend byl skvěle zorganizován, o nás účastnice bylo po všech stránkách výborně postaráno a byla jsem maximálně spokojená. V průběhu plavby jsme si pod vedením Lenky vyrobily přírodní kosmetiku, což ještě umocnilo výjimečnost celé akce. Moc jsem si to užila a určitě se s Lenkou ráda zúčastním další plavby.

líba vaňková

Líba Vaňková

„To musíte zaŽÍT“

S Lenkou jsem si užila jachtu i jeden její “živý” kurz – výrobu přírodního šamponu a kondicionéru.
K jachtě není co dodat – to musíte zaŽÍT.  A kurz mě nadchl – dozvěděla jsem se o surovinách, o kterých ani nevím že existují. Jak šampon, tak kondicionér fungují pro mě líp, než cokoli co jsem kdy koupila!
Takže za mě paráda! O víkendu si jdu vyrábět další várku!

Přírodní kosmetika

misa

Michaela Vojtíšková

„Lenka je profesionál“

Kurzy vřele dopručuji. Zatím jsem absolvovala dva a pokaždé jsem byla nadšená. Lenka je profesionál, který dokáže odborně, přitom ale srozumitelně a jasně zodpovědět každý dotaz. Vše má perfektně připravené a zpracované a po absolvovaných kurzech výroby kosmetiky a mýdla se moc těším na to, až pod jejím vedením upeču svůj první chléb.

jana klinderová

Jana Klinderová

„Skvělý krémy, vodičky, mastičky.“

Nabitý kurz- informacemi i prakticky. Milá a erudovaná organizátorka. Skvěle zorganizováno. Skvělý krémy, vodičky, mastičky. Naučíš se vyrobit si sama kvalitní kosmetiku tak, jak chceš ty a vyjde tě to i levněji. To prostě chceš!! A ještě potkáš fajn ženy🙂

darina urbanová

Darina Urbanová

„Odpočinek od každodenních starostí“

Kurz byl profesionálně připravený. Lenka nám dala k dispozici veliké množství materiálu na výrobu přírodní kosmetiky i dalších věcí. Oceňuji hlavně přesné recepty na daný výrobek (skripta s recepty jsme si odnesli domů k dalšímu použití), tipy, na co si dát při výrobě pozor, a v neposlední řadě panovala na kurzu skvělá, přátelská atmosféra, při které si člověk opravdu odpočinul od každodenních starostí.

Díky, Leni, za fajn večer!

pavlína krejzová

Pavlína Krejzová

„Po absolvování kurzu mám chuť přihlásit se na další.“

Určitě tam jděte a zkuste si to. Každý si něco vybere. Je to příjemné a zábavné. Po absolvování kurzu mám sama chuť přihlásit se na další.
líba vaňková

Líba Vaňková

„Šampon i kondicioner fungují lépe než koupené“

Šampón i kondicionér vyrobené na kurzu vyhovují jak mě, tak mojí ségře. Máme obě jiný typ vlasů a v obchodě bychom si určitě vybraly každá jiný typ šampónu. A tady frčíme na stejném a funguje to. Zázrak. Halelujaaaa.
sandra ondrčková

Sandra Ondrčková

„Už vím, jak na to „

Moc děkuji za skvělou konzultaci! Potřebovala jsem poradit ohledně výroby domácí kosmetiky. Spoustu jsem toho vyzkoušela a pořád to nebylo ono… Lenka mi prozradila skvělé recepty, i vysvětlila, které chemické složky raději vynechat a proč. Určitě doporučuju se Lenky zeptat na výrobu kvásku a domácího chleba. Teď už vím, jak na to a cítím se motivovaná to vyzkoušet.

Monika Menclová

Jak bys popsala kurz kamarádce?

Jdi tam, bylo to skvělé, bomba!

Zuzana Smrkovská

„Profesionálně vedený kurz.“

Příjemně strávený podvečer, výborná lektorka a profesionálně vedený kurz.

lucka kaplerová

Lucie Kaplerová-Maroušková

„Vyčištěná hlava.“

Perfektně strávený čas se stejně naladěnými lidmi, vyčištěná hlava a voňavé dárečky, které mi jestě doma připomínají milé chvíle.

Jitka Fürst

„Kvalifikovaná lektorka se skvěle připraveným programem.“

Skvěle strávený podvečer a milými lidmi, úžasná kvalifikovaná lektorka se skvěle připraveným programem, kvalitními surovinami. Výsledky byly úžasné! Díky za to, ráda přijdu zas.
tereza krčková

Tereza Krčková

„Vše podané jednoduchou formou.“

Relax, zábavné tvoření, radost z výrobků a nápad na dárky, vše dostupné a podané jednoduchou formou. Já kurz přátelům doporučím.

Johana Vaňková

Skvěle strávený večer.

Radmila Tichá

Vřele doporučuji.

Petra Křížová

Mohu jen doporučit.

klara drdova

Klára Drdová

„Vyrobené dárky jsem si chtěla nechat pro sebe.“

Výroba dárků byla skvělá, až jsem si všechno chtěla nechat pro sebe;-) jako velké plus hodnotím i prostor a potřeby pro kreativní balení.. Bylo to super!

Helena Nobilisová

Zajímavé a užitečné.

monika sedláčková

Monika Sedláčková

„Zírala jsem, jaké má Lenka zkušenosti“

Zažila jsem s Lenkou individuální workshop na výrobu mýdel u mě doma. V minutě se naše kuchyň proměnila v laboratoř a já zírala na to, jaké má Lenka zkušenosti. Vše mi kolem mýdel trpělivě a srozumitelně vysvětlila, že i já, naprostý laik, jsem byla schopna se k procesu přidat. Výsledkem byla zásoba ručně vyrobených mýdel, nazdobených vlastně vybranými vůněmi esenciálních olejů a ozdobených kvítky květin. Mé děti celý proces výroby s nadšením sledovaly a ještě s větším nadšením se mýdélky umývají, což asi každá máma ocení. Lenku můžu jedině doporučit, je to opravdu profík.

lucka

Lucie Čechová

„Kurzy jsou perfektně připravené“

Kurzy od Lenky vřele doporučuji! Její kurzy jsou vždy perfektně připravené. Vše skvěle vysvětlí a ukáže…
Díky jejím kurzům vím jak upéct domácí chleba, udělat si jogurt nebo vyrobit balzám na rty. Díky!

Pečení kváskového chleba

Alice Čepeláková

„Videa jsou jasná a výstižná.“

Kurz „Upeč si svůj pecen“ mě opravdu nadchnul. Lenka vás do pečení chleba vtáhne. Návody jsou psané i pro úplné začátečníky. Videa jsou jasná a výstižná. Líbí se mi taktéž Lenčin vědecký přístup k pečení. Ale zároveň vysvětlí, kde je prostor pro experimenty. Jenom pozor, pečení domácího chleba je dost návykové, ještě více jeho konzumace.;-)

Katarína Danielčáková

„Přátelská atmosféra a ideální tipy a triky“

Kurz mi pomohol zhmotnit nacitane informacie a preniest ich do praxe (vidiet konzistenciu rozkvasu, prekladanie cesta a stocenie si chleba do osatky). Rovnako je uzasne sa priamo opytat otazky, ktore cloveka zaujimaju a vyriesit problemy, ktore ho trapia alebo si nie je isty, ci tu ktoru pracu robi spravne. Vrelo odporucam – Lenka dokaze vytvorit priatelsku atmosferu a poskytne idealne tipy a triky, ako sa v peceni chleba zdokonalit 🙂
darina dvořáková

Darina Dvořáková

„První pokus dopadl na výbornou“

V kurzu o pečení chleba jsem se jednoduchou a příjemnou formou dozvěděla vše potřebné, od volby surovin, přes postup až po závěrečné pečení. Oceňuji hlavně to, že k upečení nebyly potřebné žádné speciální pomůcky, takže mi v dalším pečení nic nebrání. První pokus dopadl na výbornou a chléb se povedl nejen po vizuální stránce, ale i po té chuťové.

Petra Kalita

„Dnes peču každý týden.“

Kurz se mi velice líbil. Nemusela jsem nikam cestovat, dostala jsem materiály a stačilo si udělat na pečení čas. Na základě videí jsem byla schopna cokoliv zrealizovat a pokud jsem potřebovala poradit, mohla jsem napsat na FB, kde jsem odpovědi dostala obratem. Mám z kurzu velice dobrý pocit. Dokončila jsem kurz a dnes peču již každý týden. Můj starší syn moc chleba nejedl, ale dnes má chléb každý den na svačinu do školy a již nic jiného ani nechce :-).

Lucie Mottlová

„Stihla jsem sledovat videa i s malými pomocníky v zádech.“

Skvělý kurz, který doporučuji. Obsahuje krátká videa, takže i s malými pomocníky v zádech jsem je stihala sledovat. Lenka skvěle vysvětluje na co si dat pozor. Do začátku kurzu nepotřebujete investovat do speciálních věcí, většinu máte už doma v kuchyni. Chuť chleba byla perfektní. Když jsem manželovi poslala fotku prvního mého pšeničného chleba, napsal jen wow❤️.
jan trejbal

Jan Trejbal

„Pečení chleba propadnete“

Kurz od Mi Tefiti doporučuji všem, kteří nevědí jak začít a mají z pečení chleba strach. Celý kurz byl v duchu příjemné a rodinné atmosféry, povídání o kráse umění pečení chleba a spousty užitečných informací. Poradí Vám i jak upéct chléb doma bez spousty pomůcek bez kterých se v budoucnosti určitě neobejdete, protože pečení chleba jednoznačně propadnete!

Jana Bosněžkiová

„Mám radost z čerstvě upečeného chleba.“

Velmi příjemně strávený večer. Velkou radost vyvolá první nakrojení čerstvě upečeného chleba z kurzu a nadšené ohlasy rodiny poté :-).

Díky, Leni, za fajn večer!

radka

Radka Jakubová

„Hned první bochník jak z časopisu“

Skvělý kurz pečení kváskového chleba. Jednoduchý, přehledný postup. Hned první bochník jak z časopisu – a ta chuť! Mohu jen doporučit.

Martin Babický

„Neváhejte s účastí.“

Chcete-li se naučit péct chleba, neváhejte s účastí.
mery fenclová

Marie Fenclová

„Skvěle strávený čas a zkušenost“

Jsem `čerstvým` absolventem svého prvního kurzu u Lenky (a zároveň svého úplně prvního kurzu čehokoli praktického:), který se věnoval pečení kváskového chleba. A jsem nadšená! Většinou si ráda experimentuji sama doma, ale u některých věcí je ideální osvojit si nejprve základní znalosti od někoho zkušeného, aby člověka neodradily jeho začátečnické nezdary:) Pečení chleba (stejně jako výroba kosmetiky a podobná `alchymie`) je myslím jeden z těchto případů. V první řadě jsem ocenila způsob, jakým Lenka kurz vedla – nejen, že ukáže správné postupy, ale hlavně je vysvětluje! Takže jsem u každého kroku věděla, proč ho dělám, a jak to ovlivní celý proces pečení chleba. Díky tomu si teď můžu sama `hrát` s různými postupy, obměňovat je, a testovat jejich efekt na výsledný chlebík. Dalším plusem bylo příjemné prostředí, kde kurz probíhal, a super atmosféra. Prostě skvěle strávený čas a zkušenost, kterou můžu s čistým svědomím doporučit! Děkuju, Leni:)

doris

Doris Harvanová

„Po půlhodinové konzultaci jsem získala tolik informací …“

Pečení chleba se věnuji už pár let, ale tak, jak jsem jako samouk začala, bez zdokonalování v tom pokračuji. S láskou peču chleba pro svou rodinu, ale pokaždé si říkám, že by se to chtělo už posunout dál a najít odpovědi na mé otázky k pečeni: Proč mi chleba praská? V jaké nádobě bych měla péct? Dělám to správně? Chtěla bych péct v kachlové peci, nevím jak na to? Hmm, ale pokaždé jsem to odložila až na někdy, jak bude více času, rozklikla jsem info na netu a bylo to zdlouhavé … řekla jsem si, kašlu na to, vždyť můj chleba se vždy sní. Narazila jsem na Lenku a její recenze a po půlhodinové konzultaci jsem získala tolik informací, že jsem s nadšením šla hned zkoušet nové rady a tipy. Děkuji za tolik ušetřeného času zdlouhavým hledáním informací na internetu. Lenka mi vše stručně a jasně vysvětlila, odpověděla mi na otázky a můžu se pochlubit, chleba je chutnější, je krásný a nepraskl mi.

petra gazik millerova

Petra Millerová

„Díky milé atmosféře jsem se neostýchala ptát“

S Lenkou jsem měla individuální konzultaci ohledně pečení kváskového chleba, který se mi přestal dařit. Bohužel v mnoha skupinách na FB se Vám místo rady spíše vysmějí. S Lenkou bylo vše v přátelském duchu. Kromě praktických rad se se mnou podělila i o své recepty, postupy a o svůj kvásek. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a díky milé atmosféře jsem se neostýchala ptát a řešit, kde jsem dělala chyby. Kromě pečení chleba jsme si i skvěle popovídaly. Doporučuji.